Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          У 2018 році Україна відзначає 100 років з Дня проголошення IV Універсалу, вшановує 100-річчя подвигу юних борців за незалежність, що полягли під Крутами,

99 роковини прийняття акту злуки українських земель.

      У СЗШ І-ІІІ ст. с. Уладівка  пройшли заходи, приурочені цим героїчним та значущим подіям української історії. 22 січня у школі відбулося свято «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» для учнів 7-11 класів. Під час свята учні не тільки отримали інформацію про згадані події, а й переглянули історичні документальні фільми про важкі кроки до незалежності українського народу, здійснені 100 років тому.

      Учні 1-6 класів після перегляду фільму «Акт злуки. Відтворення історичної правди» взяли участь у флешмобі «Україна нероздільна».

     25 січня учні школи відвідали  працівників Калинівської філії ПРАт «Зернопродукт МХП» у с. Іванів Калинівського району з літературно-музичною композицією «Важкі кроки до незалежності» з переглядом відеофільмів із серії «Двадцять кроків до незалежності»:  «Універсали»;  «Соборність»; «Бій під Крутами 29 січня 1918 року». Працівники підприємства уважно слухали юних артистів, схиляли голови в задумі, слухаючи історичні факти та переглядаючи фільми.

  Вдячні за позитивні емоції, вражені спогадами про славні історичні події працівники подякували учасникам заходу теплими словами  та солодкими гостинцями.

   За спонсорської допомоги Калинівської філії ПРАт «Зернопродукт МХП»     31 січня у стінах школи відбувся чемпіонат з тенісу між командами  ДНЗ «Гущенецьке ВПУ» та шкіл сіл  Гущенці, Іванів Калинівського району та с. Уладівка. Боротьба за першість була запеклою та цікавою. Переможцем стала команда Уладівської школи, 2 місце посіли спортсмени Іванівської школи, 3 місце - ДНЗ «Гущенецьке ВПУ».

       Під час тенісного турніру відбулися показові виступи членів спортивної секції з контактних одноборств Громадського Об’єднання КР СК «Еней» присвячеий

100-річчю Крут, де займається більше 20 учнів нашої школи.

 

Учениця 8 класу Кривулько Ольга

 

10 листопада пройшло свято Мова єднання.

 

9 листопада відбувся конкурс пісні.

 

8 листопада пройшов конкурс виразного читання.

 6 листопада - відкриття меморіальної дошки, де увіковічені імена
повстанських отаманів Вінниччини.

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

    Сторінки: 
    Всього новин: 0